| Ürün adı | masa güç rondelası |
|---|---|
| Sertifika | UL |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Gömme PD 30W USB C Bağlantı Noktası |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Ofis Masası Elektrik Çıkışı |
|---|---|
| Yapılandırma | 2 Amerika prizi + 20W/30W USB şarjı |
| Sertifika | UL CUL ETL |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | USB-C Masaüstü Soketi |
|---|---|
| Sertifika | UKCA |
| Malzeme | tüm Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Tekli Bir Yuvarlak Elektrik Çıkışı Masası Güç Grommet |
|---|---|
| Yapılandırma | Bir Amerikan elektrik prizi |
| Malzeme | ABS Plastik |
| Ürün Boyutu | ∅50* 40(yükseklik)mm |
| delik boyutu | ∅45mm |
| Ürün adı | Otel odasında gömme elektrik prizi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 elektrik prizi+ 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| Sertifika | UL CUL |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Mobilya Güç Merkezi |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün Öğesi | Otel odasına gömme elektrik prizi GS801 |
|---|---|
| Yapılandırma | 2 Amerika çıkışlı + 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzemeler | alaşımlı üst plaka + plastik alt taban |
| Sertifika | UL CUL |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Gömme PD 30W USB C Bağlantı Noktası |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Gömme PD 30W USB C Bağlantı Noktası |
|---|---|
| Sertifika | UKCA |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |