| Productnaam | bureau stroomdoorvoer |
|---|---|
| Certificering | UL |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Verzonken PD 30W USB C-poort |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Bureau stopcontact |
|---|---|
| Configuratie | 2 Amerikaanse stopcontacten+ 20W/30W USB-opladen |
| Certificering | UL CUL ETL |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | USB-C-desktopaansluiting |
|---|---|
| Certificering | UKCA |
| Materiaal | geheel Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Enkel één rond stopcontact Bureau-stroomdoorvoertule |
|---|---|
| Configuratie | Eén Amerikaans stopcontact |
| Materiaal | ABS-kunststof |
| Productgrootte | ∅50* 40(hoogte)mm |
| gatgrootte | ∅45mm |
| Productnaam | Inbouw stopcontact in hotelkamer |
|---|---|
| Functies | 2 stopcontacten + 20 W QC3.0 USB-oplading |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| Certificering | UL CUL |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Meubelkrachthub |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productitem | Hotelkamer inbouw stopcontact GS801 |
|---|---|
| Configuratie | 2 Amerikaanse stopcontacten + 20 W QC3.0 USB-oplading |
| Materialen | lichtmetalen bovenplaat + kunststof bodembasis |
| Certificering | UL CUL |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Verzonken PD 30W USB C-poort |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Verzonken PD 30W USB C-poort |
|---|---|
| Certificering | UKCA |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |