| Productnaam | bank usb oplader 20W |
|---|---|
| USB-uitgang | 20W/65W optioneel |
| Materiaal | Legering huis |
| Afmetingen | ∅38mmmm x 46mm |
| gatgrootte | ∅31mm |
| Productnaam | Tafeldoorvoertule met deksel |
|---|---|
| Configuratie | 2 Amerikaanse stopcontacten + 20W usb usb c opladen |
| Vorm | Ronde |
| Materiaal | plastic |
| Kleur | Zwart/Wit |
| Productnaam | Desktop USB oplaadstation |
|---|---|
| Configuratie | USBA 18W & 20W USBC opladen + indicatielampje |
| Materiaal | ABS-kunststof |
| Productgrootte | ∅50* 40(hoogte)mm |
| gatgrootte | ∅45mm |
| Productnaam | Oplaadstation voor kantoor |
|---|---|
| Functies | 1 universeel stopcontact 20 W QC3.0 USB-oplader LAN RJ45-gegevens alles in één |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| gatgrootte | 90 mm diameter |
| Productnaam | Bureaudoorvoertule stopcontact |
|---|---|
| Functies | 1 Universeel+ 20 W QC3.0 USB-oplading |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Inbouw USB-oplader Ovaal ontwerp |
|---|---|
| Functies | 2USBA 1USBC 20W |
| Materiaal | Plastic buikspieren |
| Afmetingen | 110 (lengte) * 39 (breedte) x 36 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 81*30mm |
| Productnaam | Ingebouwde bureaulader |
|---|---|
| Functies | 1 Universeel+ 20 W QC3.0 USB-oplading |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Qi draadloos oplaadpad |
|---|---|
| Certificering | UKCA |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Inbouwstekkerdoos met draadloos opladen 15W |
|---|---|
| Certificering | SAA |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Inbouw draadloze oplader van 15 W |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |