| Product Name | Sofa Usb Charger 20W |
|---|---|
| USB Output | 20W/65W Optional |
| Material | Alloy House |
| Dimensions | ∅38mmmm X 46mm |
| Hole Size | ∅31mm |
| Product Name | Table Power Grommet With Lid |
|---|---|
| Configuration | 2 American Outlets + 20W Usba Usb C Charging |
| Shape | Round |
| Material | Plastic |
| Color | Black/white |
| Product Name | Desktop USB Charging Station |
|---|---|
| Configuration | USBA 18W & 20W USBC Charge + Indicator Light |
| Material | ABS Plastic |
| Product Size | ∅50* 40(height)mm |
| Hole Size | ∅45mm |
| Product Name | Office Charging Station |
|---|---|
| Functions | 1 Universal Power Outlet 20W QC3.0 USB Charger LAN RJ45 Data All In One |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Certification | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Hole Size | 90mm Dia |
| Product Name | Desk Grommet Power Outlet |
|---|---|
| Functions | 1 Universal+ 20W QC3.0 USB Charge |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Certification | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | Recessed USB Charger Oval Design |
|---|---|
| Functions | 2USBA 1USBC 20W |
| Material | Plastic ABS |
| Dimensions | 110(Length)*39(width)x 36(height)mm |
| Hole Size | 81*30mm |
| Product Name | Embedded Desk Charger |
|---|---|
| Functions | 1 Universal+ 20W QC3.0 USB Charge |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Certification | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | Qi Wireless Charging Pad |
|---|---|
| Certification | UKCA |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Recessed Power Strip With Wireless Charge 15W |
|---|---|
| Certification | SAA |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Recessed 15W Wireless Charger |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |