| Nazwa produktu | Wyskakujące pudełko z gniazdem oszczędzającym miejsce |
|---|---|
| Główna cecha | Amerykańskie gniazdko + ładowanie USB 10 W + sieć RJ45 + HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Pozycja produktu | Wysuwane gniazdo zasilania w kształcie wieży |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 amerykańskie gniazdka + 20W USB+C Charge + chowany, ukryty |
| Tworzywo | Skorupa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80 × 347 mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Pozycja produktu | Wysuwane gniazdo zasilania w kształcie wieży |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 amerykańskie gniazdka + 20W USB+C Charge + chowany, ukryty |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80 × 347 mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Nazwa produktu | Konferencyjna skrzynka elektryczna |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazda uniwersalne + ładowanie USB 65 W + 6 otworów przelotowych na kable + 2 sieciowe RJ45 + ład |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 175 (długość) * 130 (szerokość) * 128 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 167*1117mm |
| Nazwa przedmiotu | Wielofunkcyjny pulpit do zarządzania kablami Bo |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 uniwersalne gniazda modułu zasilania +20W USBA/C 2 gniazda CAT6 HRJ45 + 1 gniazdo HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Konferencyjna skrzynka elektryczna |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazda uniwersalne + ładowanie USB 65 W + 6 otworów przelotowych na kable + 2 sieciowe RJ45 + ład |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 339 (długość) * 130 (szerokość) * 128 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 328*122mm |
| Nazwa produktu | Moduł zasilania mebli Podwójne osłony przesuwne |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazda Schuko, 20 W USB AC, 1 HDMI, 1 sieć |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 330 x 100 mm |
| Rozmiar dziury | 312 x 68 mm |
| Nazwa produktu | Przepust zasilający stołowy z pokrywką |
|---|---|
| Konfiguracja | 2 gniazdka amerykańskie + ładowanie usb c 20W |
| Kształt | Okrągły |
| Tworzywo | plastikowy |
| Kolor | Czarny/biały |
| Pozycja produktu | Wysuwane gniazdo zasilania w kształcie wieży |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 gniazdka w Wielkiej Brytanii + ładowanie USB-C 20 W + wysuwana, ukryta konstrukcja |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80 × 347 mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Pozycja produktu | Wysuwane gniazdo zasilania w kształcie wieży |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 gniazda uniwersalne + ładowanie USB-C 20 W + wysuwana, ukryta konstrukcja |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø100 × 347 mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅82mm |