| Nazwa przedmiotu | Biurko z wysuwanym gniazdem USB |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda + SIEĆ RJ45 + HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Wpuszczany port USB C PD 30 W |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE ROHS |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Listwa zasilająca z zaciskiem biurkowym |
|---|---|
| Funkcje | 3 gniazdka amerykańskie + ładowanie USB 2A1C PD20W |
| Materiał produktu | Metal |
| Rozmiar produktu | 215 (długość) * 45 (szerokość) * 155 (wysokość) |
| Maksymalna grubość biurka | 45mm |
| Nazwa przedmiotu | Wysuwane gniazdo zasilania na pulpicie |
|---|---|
| Większość funkcji | 3 gniazda zasilania + 10W 2USBA ładowanie + 2 RJ45 CAT6 +1 gniazdo HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Gniazdo zasilania do montażu podtynkowego |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazdka amerykańskie, wyjście ładowania USB o mocy 20 W, 2 włączniki lamp do szafki nocnej |
| Materiał produktu | Aluminiowa płyta czołowa + plastikowe dno |
| Rozmiar produktu | 212 mm (długość) * 60 mm (szerokość) * 50 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 178*54mm |
| Nazwa przedmiotu | Inteligentne gniazdo wysuwane do pulpitu |
|---|---|
| Większość funkcji | 4 sklepy Schuko |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Gniazdo stołowe |
|---|---|
| Konfiguracja | 2 gniazda zasilania + ładowarka USB 20 W + HDMI + vga + LAN + USB 3.0 |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265*118*65mm |
| rozmiar otworu | 224*111mm |
| Nazwa produktu | Wbudowane gniazdo zasilania stołu konferencyjnego |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazda uniwersalne + 20W USB + dane USB +LAN RJ45 + złącze HDMI |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 330*100mm |
| Rozmiar dziury | 312*68mm |
| Pozycja produktu | Inteligentna elektrownia typu pop-up |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 gniazda Schuko + ładowanie USB-C 20 W + wysuwana, ukryta konstrukcja |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80* 347mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Nazwa produktu | Elegancki aluminiowy zasilacz krawędziowy na biurko |
|---|---|
| Funkcje | 2 amerykańskie gniazdka + ładowanie 2USBA+1USBC 20W |
| Materiał produktu | Materiał stopowy |
| Maksymalna grubość biurka | 45mm |
| Aplikacja | Dowolne biurka/biurko stojące/biurko z windą/biurko elektryczne |