| Pozycja produktu | Inteligentna elektrownia typu pop-up |
|---|---|
| Konfiguracje | 3 gniazda Schuko + ładowanie USB-C 20 W + wysuwana, ukryta konstrukcja |
| Tworzywo | Obudowa ze stopu + rama modułu ABS |
| Stan otwarty | Ø80* 347mm (wysokość w stanie otwartym) |
| rozmiar otworu | ∅62mm |
| Nazwa produktu | Komercyjne akcesoria do mebli biurowych |
|---|---|
| Funkcje | 2 amerykańskie gniazdka elektryczne + ładowanie 2USBA |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 240 x 100 mm |
| Rozmiar dziury | 222 x 68 mm |
| Nazwa produktu | Wpuszczane, wysuwane australijskie gniazda wtykowe |
|---|---|
| Funkcje | 2 GPO 1 Dane HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Skrzynka gniazdowa z przesuwaną osłoną stołu |
|---|---|
| Funkcje | Ładowarka QI 15 W + 2 gniazda zasilania + ładowanie USB 10 W |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 350 x 100 * 65 mm |
| Rozmiar dziury | 333*70mm |
| Pozycja produktu | Wysuwane gniazdo zasilania w kształcie wieży |
|---|---|
| Konfiguracje | 2 gniazda uniwersalne + 20W USB+C Charge + 1 RJ45 LAN +1RJ11 Telefon |
| Tworzywo | Blat ze szkła hartowanego + skorupa ze stopu |
| Stan otwarty | Ø84 × 363 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | ∅90mm |
| Nazwa produktu | Nowoczesne gniazdko biurowe typu G w Wielkiej Brytanii |
|---|---|
| Funkcje | Ładowarka QI 15W + 3 gniazda zasilające typu G |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 380 x 100 * 65 mm |
| Rozmiar dziury | 363*70mm |
| Nazwa produktu | Gniazdko elektryczne podtynkowe w pokoju hotelowym |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazda zasilania + ładowanie USB QC3.0 o mocy 20 W |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + podstawa dolna ABS |
| Orzecznictwo | UL CUL |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Nazwa produktu | Biurowa stacja ładowania |
|---|---|
| Funkcje | 1 uniwersalne gniazdko elektryczne 20 W QC3.0 Ładowarka USB LAN RJ45 Dane wszystko w jednym |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + podstawa dolna ABS |
| Orzecznictwo | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| rozmiar otworu | Średnica 90 mm |
| Pozycja produktu | Gniazdko elektryczne do wbudowania w pokoju hotelowym GS801 |
|---|---|
| Konfiguracja | 2 gniazdka amerykańskie + ładowanie USB QC3.0 o mocy 20 W |
| Przybory | górna płyta ze stopu + plastikowa podstawa dolna |
| Orzecznictwo | UL CUL |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Nazwa produktu | Wbudowane gniazdko elektryczne Schuko |
|---|---|
| Funkcje | 1 ładowanie USB Schulo+ 20 W QC3.0 |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + podstawa dolna ABS |
| Orzecznictwo | CE/ROHS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |