| مورد محصول | نیروگاه پاپ آپ هوشمند |
|---|---|
| تنظیمات | 3 خروجی شوکو + شارژ 20 واتی USB-C + طراحی مخفی قابل جمع شدن |
| مواد | قاب ماژول پوسته آلیاژی + ABS |
| وضعیت باز کردن | Ø80 * 347mm (ارتفاع در حالت باز) |
| اندازه سوراخ | ∅62 میلی متر |
| نام محصول | لوازم جانبی مبلمان اداری تجاری |
|---|---|
| توابع | 2 پریز برق آمریکایی + 2 شارژ USB |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 240 × 100 میلی متر |
| اندازه سوراخ | 222 × 68 میلی متر |
| نام محصول | سوکت های پاپ آپ توکار استرالیایی |
|---|---|
| توابع | 2 داده GPO 1 HDMI |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 (طول) * 118 (عرض) * 68 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | جعبه سوکت کشویی رومیزی |
|---|---|
| توابع | شارژر QI 15 واتی + 2 پریز برق + شارژ 10 واتی USB |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 350x100*65mm |
| اندازه سوراخ | 70*333 میلی متر |
| مورد محصول | سوکت پاپ آپ برج جمع شونده |
|---|---|
| تنظیمات | 2 سوکت جهانی + شارژ 20 واتی USB + C + 1 تلفن RJ45 LAN + 1RJ11 تلفن |
| مواد | رویه شیشه ای گرم + پوسته آلیاژی |
| وضعیت باز کردن | Ø84 × 363mm (ارتفاع) |
| اندازه سوراخ | ∅90 میلی متر |
| نام محصول | خروجی میز اداری مدرن نوع G خروجی انگلستان |
|---|---|
| توابع | شارژر 15 واتی QI + 3 پریز برق نوع G |
| مواد محصول | صفحه آلیاژی + پایه فلزی |
| اندازه محصول | 380x100*65mm |
| اندازه سوراخ | 70*363 میلی متر |
| نام محصول | پریز برق اتاق هتل |
|---|---|
| توابع | 2 پریز برق + شارژ 20 واتی QC3.0 USB |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| گواهی | UL CUL |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| نام محصول | ایستگاه شارژ اداری |
|---|---|
| توابع | 1 پریز برق جهانی 20 وات QC3.0 شارژر USB LAN RJ45 داده همه در یک |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| اندازه سوراخ | قطر 90 میلی متر |
| مورد محصول | پریز برق داخلی اتاق هتل GS801 |
|---|---|
| پیکربندی | 2 پریز آمریکایی + شارژ 20 واتی QC3.0 USB |
| مواد | صفحه بالای آلیاژ + پایه پایین پلاستیکی |
| گواهی | UL CUL |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| نام محصول | پریز برق توکار شوکو |
|---|---|
| توابع | 1 schulo + 20W QC3.0 شارژ USB |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| گواهی | CE/ROHS |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |