| Στοιχείο προϊόντος | Έξυπνος αναδυόμενος σταθμός παραγωγής ενέργειας |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 3 πρίζες schuko + φόρτιση USB-C 20W + αναδιπλούμενο κρυφό σχέδιο |
| Υλικό | Πλαίσιο μονάδας κελύφους κράματος+ ABS |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø80* 347mm (Ύψος σε ανοιχτή κατάσταση) |
| μέγεθος τρύπας | ∅62 mm |
| Όνομα προϊόντος | Εμπορικά Αξεσουάρ Έπιπλα Γραφείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 αμερικανικές πρίζες + 2 φόρτιση USB |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 240 x 100 mm |
| Μέγεθος τρύπας | 222 x 68 mm |
| Όνομα προϊόντος | Υποδοχές Pop Up Αυστραλιανές πρίζες |
|---|---|
| Λειτουργίες | Δεδομένα 2 GPO 1 HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Κουτί υποδοχής καλύμματος τραπεζιού |
|---|---|
| Λειτουργίες | Φορτιστής QI 15 W + 2 πρίζες + φόρτιση 10 W USB |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 350x100*65mm |
| Μέγεθος τρύπας | 333*70 χλστ |
| Στοιχείο προϊόντος | Αναδιπλούμενη αναδυόμενη πρίζα πύργου |
|---|---|
| Διαμορφώσεις | 2 πρίζα γενικής χρήσης + 20W USB+C Charge + 1 RJ45 LAN +1RJ11 Τηλέφωνο |
| Υλικό | Πάνω από σκληρυμένο γυαλί + κέλυφος από κράμα |
| Ανοιχτή κατάσταση | Ø84 × 363 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 90 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Μοντέρνα πρίζα γραφείου τύπου G Πρίζα Ηνωμένου Βασιλείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | Φορτιστής QI 15W+3 πρίζες τύπου G |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 380x100*65mm |
| Μέγεθος τρύπας | 363*70 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Δωμάτιο ξενοδοχείου χωνευτή πρίζα ρεύματος |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 πρίζες + 20W QC3.0 φόρτιση USB |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| Πιστοποίηση | UL CUL |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Σταθμός φόρτισης γραφείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 Πρίζα γενικής χρήσης 20W QC3.0 USB Charger LAN RJ45 Data All In One |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 90mm |
| Στοιχείο προϊόντος | Δωμάτιο ξενοδοχείου χωνευτή πρίζα GS801 |
|---|---|
| Διαμόρφωση | 2 αμερικανικές πρίζες + 20W QC3.0 φόρτιση USB |
| Υλικά | πάνω πλάκα από κράμα + πλαστική κάτω βάση |
| Πιστοποίηση | UL CUL |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα σε εσοχή Schuko |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 φόρτιση schulo+ 20W QC3.0 USB |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |