| Product Item | Smart Pop Up Power Station |
|---|---|
| Configurations | 3 Schuko Outlets+ 20W USB-C Charge + Retractable Hidden Design |
| Material | Alloy Shell+ ABS Module Frame |
| Open Status | Ø80* 347mm (Height In Open Status) |
| Hole Size | ∅62mm |
| Product Name | Commercial Office Furniture Accessories |
|---|---|
| Functions | 2 American Power Outlets+ 2USBA Charge |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 240 X 100mm |
| Hole Size | 222 X 68mm |
| Product Name | Recessed Pop Up Australian Plug Sockets |
|---|---|
| Functions | 2 GPO 1 HDMI Data |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Table Slide Cover Socket Box |
|---|---|
| Functions | 15W QI Charger+ 2 Power Outelts+ 10W USB Charge |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 350x100*65mm |
| Hole Size | 333*70mm |
| Product Item | Retractable Tower Pop Up Power Socket |
|---|---|
| Configurations | 2 Universal Socket + 20W USB+C Charge + 1 RJ45 LAN +1RJ11 Telephone |
| Material | Temperated Glass Top + Alloy Shell |
| Open Status | Ø84 × 363mm (Height) |
| Hole Size | ∅90mm |
| Product Name | Modern Office Desk Outlet Type G UK Outlet |
|---|---|
| Functions | 15W QI Charger+3 Type G Power Outelts |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 380x100*65mm |
| Hole Size | 363*70mm |
| Product Name | Hotel Room Recessed Power Outlet |
|---|---|
| Functions | 2 Power Outlets+ 20W QC3.0 USB Charge |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Certification | UL CUL |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | Office Charging Station |
|---|---|
| Functions | 1 Universal Power Outlet 20W QC3.0 USB Charger LAN RJ45 Data All In One |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Certification | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Hole Size | 90mm Dia |
| Product Item | Hotel Room Recessed Power Outlet GS801 |
|---|---|
| Configurature | 2 American Outlets+ 20W QC3.0 USB Charge |
| Materials | Alloy Top Plate+ Plastic Bottom Base |
| Certification | UL CUL |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | Schuko Recessed Power Outlet |
|---|---|
| Functions | 1 Schulo+ 20W QC3.0 USB Charge |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Bottom Base |
| Certification | CE/ROHS |
| Hole Size | 80mm Dia |