| Productitem | Slimme pop-up krachtcentrale |
|---|---|
| Configuraties | 3 schuko-uitgangen + 20 W USB-C Charge + intrekbaar verborgen ontwerp |
| Materiaal | Legering omhulsel + ABS-moduleframe |
| Openstatus | Ø80* 347mm (Hoogte in open status) |
| gatgrootte | ∅62mm |
| Productnaam | Accessoires voor commercieel kantoormeubilair |
|---|---|
| Functies | 2 Amerikaanse stopcontacten+ 2USBA-opladen |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 240 x 100 mm |
| gat grootte | 222 x 68 mm |
| Productnaam | Inbouw pop-up Australische stopcontacten |
|---|---|
| Functies | 2 GPO 1 HDMI-gegevens |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Tafelschuifafdekking stopcontactdoos |
|---|---|
| Functies | 15W QI-oplader+ 2 stopcontacten+ 10W USB-oplading |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 350x100*65mm |
| gat grootte | 333*70mm |
| Productitem | Uittrekbare toren pop-up stopcontact |
|---|---|
| Configuraties | 2 universele stopcontacten + 20W USB+C Charge + 1 RJ45 LAN +1RJ11 telefoon |
| Materiaal | Bovenblad van gehard glas + aluminium schaal |
| Openstatus | Ø84 × 363 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 90 mm |
| Productnaam | Modern bureau stopcontact Type G UK stopcontact |
|---|---|
| Functies | 15W QI-oplader+3 type G-voedingsuitgangen |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 380x100*65mm |
| gat grootte | 363*70mm |
| Productnaam | Inbouw stopcontact in hotelkamer |
|---|---|
| Functies | 2 stopcontacten + 20 W QC3.0 USB-oplading |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| Certificering | UL CUL |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Oplaadstation voor kantoor |
|---|---|
| Functies | 1 universeel stopcontact 20 W QC3.0 USB-oplader LAN RJ45-gegevens alles in één |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| gatgrootte | 90 mm diameter |
| Productitem | Hotelkamer inbouw stopcontact GS801 |
|---|---|
| Configuratie | 2 Amerikaanse stopcontacten + 20 W QC3.0 USB-oplading |
| Materialen | lichtmetalen bovenplaat + kunststof bodembasis |
| Certificering | UL CUL |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Schuko verzonken stopcontact |
|---|---|
| Functies | 1 schulo+ 20W QC3.0 USB-oplader |
| Materiaal | aluminium frontplaat + ABS-bodembasis |
| Certificering | CE/ROHS |
| gatgrootte | 80 mm Dia |