| Nazwa produktu | Wyskakująca skrzynka gniazdowa SAA GPO |
|---|---|
| Funkcje | 2 GPO 20 W, płyta czołowa ze stopu USB do ładowania, stalowa podstawa, wpuszczane gniazdko elektrycz |
| Materiał produktu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Gniazdo zasilania na stole |
|---|---|
| Konfiguracje | 2 gniazdka amerykańskie + ładowanie USBA+C 20W |
| Orzecznictwo | UL CUL |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + podstawa dolna ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Nazwa produktu | Innowacyjna puszka gniazdowa typu pop-up |
|---|---|
| Główna cecha | Wiele gniazdek + ładowanie PD 20 W + sieć RJ45 + HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Wyjście stołowe |
|---|---|
| Główna cecha | 2 gniazda zasilania 3 porty ładowania USB 20W |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Wbudowana bezprzewodowa ładowarka 15 W |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE ROHS |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Cecha produktu | Gniazdo SAA do stołu |
|---|---|
| Orzecznictwo | SAA |
| Tworzywo | płyta ze stopu + dolna podstawa ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Nowoczesna puszka gniazdowa typu pop-up |
|---|---|
| Główna cecha | 2 gniazda Schulo + ładowanie USB 20 W |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa przedmiotu | 2 gniazda Schuko + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI Jack |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda Schuko + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI Jack |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa przedmiotu | Składany moduł zasilania do komputerów stacjonarnych |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda typu G + ładowanie USB A/C 20 W + 1 CAT6 RJ45 + 1 HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Wpuszczane gniazdko elektryczne do komputera stacjonarnego |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazdka amerykańskie, 2 łączniki sieciowe RJ45, przewód zasilający 1,8 m, przewód sieciowy 1,5 m |
| Materiał produktu | Aluminiowa płyta czołowa |
| Rozmiar produktu | 180 mm (długość) * 60 mm (szerokość) |
| Aplikacja | Stół/biurko/dowolne meble wewnętrzne |