| Nazwa produktu | Wbudowana bezprzewodowa ładowarka 15 W |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE ROHS |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa przedmiotu | Wbudowane centrum zasilania w biurku |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda Schuko + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI +USB data +VGA+Audio |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Ukryta skrzynka na gniazdko elektryczne w biurku |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazda typu G UK + 20W USB A+C |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 300 x 100 mm |
| Rozmiar dziury | 283 x 68 mm |
| Konfiguracja | 1 francuskie gniazdko elektryczne + ładowanie USBA+C 20 W QC3.0 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Gniazdka elektryczne na stole konferencyjnym |
| Orzecznictwo | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Tworzywo | cały materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Nazwa produktu | Skrzynka gniazdowa z przesuwaną osłoną stołu |
|---|---|
| Funkcje | Ładowarka QI 15 W + 2 gniazda zasilania + ładowanie USB 10 W |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 350 x 100 * 65 mm |
| Rozmiar dziury | 333*70mm |
| Nazwa produktu | Jednostka dystrybucji energii PDU |
|---|---|
| Funkcje | 1 wyłącznik zasilania + 3 gniazdka w Wielkiej Brytanii + ładowanie 2 USBA + 1 sieć RJ45 |
| Materiał produktu | Dom z powłoką aluminiową |
| Rozmiar produktu | 300 mm (dł.) * 65 mm (szer.) * 60 mm (wys.) |
| Aplikacja | dom/biuro/biurko stojące/biurko z windą/biurko elektryczne |
| Nazwa produktu | Jednostka dystrybucji energii PDU |
|---|---|
| Funkcje | 3 gniazda zasilania+ 1USBA+C ładowanie 20 W +2 sieci RJ45+ HDMI+port VGA+audio |
| Materiał produktu | Dom z powłoką aluminiową |
| Rozmiar produktu | 375 mm (dł.) * 65 mm (szer.) * 60 mm (wys.) |
| Aplikacja | dom/biuro/biurko stojące/biurko z windą/biurko elektryczne |
| Nazwa produktu | Gniazdo zasilania biurka |
|---|---|
| Konfiguracja | 2 gniazdka amerykańskie + ładowanie USB 20W/30W |
| Orzecznictwo | UL CUL ETL |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + podstawa dolna ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Nazwa produktu | Niemieckie gniazdko biurowe Schuko |
|---|---|
| Cechy | 1 ładowanie USB Schulo+ 20 W QC3.0 |
| Tworzywo | powierzchnia ze stopu + plastikowa podstawa dolna |
| Orzecznictwo | CE/ROHS |
| Rozmiar produktu | ∅100mm*70mm (wysokość) |
| Nazwa produktu | Kompaktowa skrzynka zasilająca do montażu na biurku |
|---|---|
| Główna cecha | 2 gniazda + wyłącznik/wyłącznik zasilania + ładowanie PD 20 W, 3 porty |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |