| Konfiguracja | 1 francuskie gniazdko elektryczne + ładowanie USBA+C 20 W QC3.0 |
|---|---|
| Nazwa produktu | Gniazdka elektryczne na stole konferencyjnym |
| Orzecznictwo | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Tworzywo | cały materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Nazwa produktu | Biurko w Wielkiej Brytanii, gniazdko elektryczne |
|---|---|
| Orzecznictwo | UKCA |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + podstawa dolna ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Centrum zasilania mebli |
|---|---|
| Funkcje | Zaakceptuj dostosowanie, 2 gniazda schuko EU + uniwersalne gniazdo zasilania |
| Materiał produktu | Dom z powłoką aluminiową |
| Rozmiar produktu | 222 mm (dł.) * 60 mm (szer.) * 40 mm (wys.) |
| Aplikacja | dom/biuro/biurko stojące/biurko z windą/biurko elektryczne |
| Nazwa produktu | Biurko w Wielkiej Brytanii, gniazdko elektryczne |
|---|---|
| Orzecznictwo | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Tworzywo | płyta czołowa ze stopu + podstawa dolna ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 80 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |
| Nazwa produktu | Pojedyncza, okrągła przelotka zasilająca na biurko |
|---|---|
| Konfiguracja | Jedno amerykańskie gniazdko elektryczne |
| Tworzywo | Plastik ABS |
| Rozmiar produktu | ∅50* 40(wysokość)mm |
| rozmiar otworu | ∅45mm |
| Nazwa przedmiotu | Wbudowana skrzynka gniazdowa do komputerów stacjonarnych |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda zasilania + 2 USBA 1 USBC ładowanie 20W RJ45 SIEĆ + HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa przedmiotu | Wysuwane gniazdo zasilania na pulpicie |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda amerykańskie + 2 USBA 1 USBC ładowanie 20W RJ45 SIEĆ + HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Aluminiowe gniazdo zasilania do stołu biurowego |
|---|---|
| Funkcje | 3 gniazda zasilania Schuko + 2USBA+1USBC ładowanie 20W |
| Materiał produktu | Materiał stopowy + tworzywo sztuczne |
| Maksymalna grubość biurka | 45mm |
| Aplikacja | Dowolne biurka/biurko stojące/biurko z windą/biurko elektryczne |
| Nazwa produktu | Gniazdo biurkowe montowane pod spodem |
|---|---|
| Funkcje | Zaakceptuj dostosowanie, moc uniwersalna + moc Schuko + sieć RJ45 |
| Materiał produktu | Dom z powłoką aluminiową |
| Rozmiar produktu | 222 mm (dł.) * 60 mm (szer.) * 40 mm (wys.) |
| Aplikacja | dom/biuro/biurko stojące/biurko z windą/biurko elektryczne |
| Nazwa produktu | Wpuszczany port USB C PD 30 W |
|---|---|
| Orzecznictwo | UKCA |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |