| Yapılandırma | 1 Fransız elektrik prizi + USBA+C 20W QC3.0 Şarjı |
|---|---|
| Ürün adı | Toplantı Odası Masası Güç Çıkışları |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Malzeme | tüm Abs malzemesi |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Ofis Masası İngiltere Elektrik Prizi |
|---|---|
| Sertifika | UKCA |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Mobilya Güç Merkezi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | Özelleştirmeyi kabul et, 2 schuko AB soketi + Evrensel güç soketi |
| Ürün malzemesi | Alaşım kabuk evi |
| Ürün Boyutu | 222 mm (U) * 60 mm (G) * 40 mm (Y) |
| Başvuru | ev/ofis/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrik masası |
| Ürün adı | Ofis Masası İngiltere Elektrik Prizi |
|---|---|
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Tekli Bir Yuvarlak Elektrik Çıkışı Masası Güç Grommet |
|---|---|
| Yapılandırma | Bir Amerikan elektrik prizi |
| Malzeme | ABS Plastik |
| Ürün Boyutu | ∅50* 40(yükseklik)mm |
| delik boyutu | ∅45mm |
| Öğe Adı | Masaüstü Gömülü Soket Kutusu |
|---|---|
| En çok özellik | 2 elektrik prizi + 2 USBA 1 USBC şarjı 20W RJ45 AĞ + HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Öğe Adı | Masaüstü Açılır Priz Kutusu |
|---|---|
| En çok özellik | 2 Amerikan prizi + 2 USBA 1 USBC şarjı 20W RJ45 AĞ + HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Alüminyum Ofis Masası Priz |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 Schuko elektrik prizi+ 2USBA+1USBC 20W şarj |
| Ürün malzemesi | Alaşımlı malzeme + plastik malzeme |
| Maksimum masa kalınlığı | 45mm |
| Başvuru | Herhangi bir masa/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrikli masa |
| Ürün adı | Masa altı soketi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | Özelleştirmeyi kabul et, Evrensel güç + Schuko gücü + RJ45 ağı |
| Ürün malzemesi | Alaşım kabuk evi |
| Ürün Boyutu | 222 mm (U) * 60 mm (G) * 40 mm (Y) |
| Başvuru | ev/ofis/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrik masası |
| Ürün adı | Gömme PD 30W USB C Bağlantı Noktası |
|---|---|
| Sertifika | UKCA |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |