| Ürün adı | Masaüstü Kelepçe Güç Şeridi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 Amerika çıkışlı + 2A1C USB şarjı PD20W |
| Ürün malzemesi | maden |
| Ürün Boyutu | 215(Uzunluk)*45(genişlik)*155(Yükseklik) |
| Maksimum masa kalınlığı | 45mm |
| Ürün adı | Çok Fonksiyonlu Masaüstü Güç Merkezi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 Amerikan elektrik prizi + 2USBA+1USBC 20W şarj + 2 RJ45 bağlantı noktası |
| Ürün malzemesi | Alaşım malzemesi |
| Maksimum masa kalınlığı | Ayda 20 takım |
| Başvuru | Herhangi bir masa/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrikli masa |
| Öğe Adı | Ofis Masası Elektrik Çıkışı |
|---|---|
| En çok özellik | 4 çıkış, özelleştirme yapılandırmasını kabul edin |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Alüminyum Taşınabilir Masa Kenarı Şarj İstasyonu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 BS çıkışı + 2USBA+1USBC 20W şarj |
| Ürün malzemesi | Alaşım malzemesi |
| Maksimum masa kalınlığı | 45mm |
| Başvuru | Herhangi bir masa/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrikli masa |
| Ürün adı | Masa altı soketi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 elektrik prizi + USB 20W şarj+cat6 +HDMI bağlantı noktası+ grommet aracılığıyla kablo |
| Ürün malzemesi | Alaşım + ABS plastik |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*50*(genişlik)*54(yükseklik)mm |
| Başvuru | ev/ofis/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrik masası |
| Anahtar Kelimeler | Prizli Ofis Masası |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 Evrensel Çıkış 20W QC3.0 USB Şarj Cihazı +HDMI Verileri Hepsi Bir Arada |
| Malzeme | Alaşım ön panel + ABS taban |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| delik boyutu | 90mm Çap |
| Ürün adı | Alüminyum Ofis Masası Priz |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 Schuko elektrik prizi+ USBA+C 20W şarj+ 1 güç anahtarı |
| Ürün malzemesi | Alaşımlı malzeme + plastik malzeme |
| Maksimum masa kalınlığı | 45mm |
| Başvuru | Herhangi bir masa/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrikli masa |
| Ürün adı | Alüminyum Taşınabilir Masa Kenarı Şarj İstasyonu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 BS çıkışı + 2USBA+1USBC 20W şarj |
| Ürün malzemesi | Alaşım malzemesi |
| Maksimum masa kalınlığı | 45mm |
| Başvuru | Herhangi bir masa/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrikli masa |
| Ürün adı | Masa altı soketi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 elektrik prizi + USB 20W şarj + güç kablosu |
| Ürün malzemesi | Alaşım kabuk evi |
| Ürün Boyutu | 276 mm (U) * 66 mm (G) * 40 mm (Y) |
| Başvuru | ev/ofis/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrik masası |
| Ürün adı | Kablosuz şarjlı Gömme Güç Kablosu 15W |
|---|---|
| Sertifika | SAA |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |