| Product Name | Desktop Clamp Power Strip |
|---|---|
| Functions | 3 American Outlets+ 2A1C USB Charge PD20W |
| Product Material | Metal |
| Product Size | 215(Length)*45(width)*155(Height) |
| Max Desk Thickness | 45mm |
| Product Name | Multifunctional Desktop Power Center |
|---|---|
| Functions | 3 American Power Outlets+ 2USBA+1USBC 20W Charge + 2 RJ45 Port |
| Product Material | Alloy Material |
| Max Desk Thickness | 50 Mm |
| Application | Any Desks/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |
| Item Name | Office Desk Power Outlet |
|---|---|
| Most Feature | 4 Outlets, Accept Customize Configuration |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Aluminum Portable Table Edge Charging Station |
|---|---|
| Functions | 3 BS Outlets+ 2USBA+1USBC 20W Charge |
| Product Material | Alloy Material |
| Max Desk Thickness | 45mm |
| Application | Any Desks/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |
| Product Name | Under Mounted Desk Socket |
|---|---|
| Functions | 2 Power Outlets + USB 20W Charging+cat6 +HDMI Port+ Cable Through Grommet |
| Product Material | Alloy+ ABS Plastic |
| Product Size | 265(Length)*50*(width)*54(height)mm |
| Application | Home/office/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |
| Keywords | Office Table With Power Socket |
|---|---|
| Functions | 1 Universal Outlet 20W QC3.0 USB Charger +HDMI Data All In One |
| Material | Alloy Faceplate+ ABS Base |
| Certification | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Hole Size | 90mm Dia |
| Product Name | Aluminum Office Table Power Socket |
|---|---|
| Functions | 3 Schuko Power Outlets+ USBA+C 20W Charge+ 1 Power Switch |
| Product Material | Alloy Material + Plastic Material |
| Max Desk Thickness | 45mm |
| Application | Any Desks/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |
| Product Name | Aluminum Portable Table Edge Charging Station |
|---|---|
| Functions | 3 BS Outlets+ 2USBA+1USBC 20W Charge |
| Product Material | Alloy Material |
| Max Desk Thickness | 45mm |
| Application | Any Desks/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |
| Product Name | Under Mounted Desk Socket |
|---|---|
| Functions | 3 Power Outlets + USB 20W Charging+ Power Cord |
| Product Material | Alloy Shell House |
| Product Size | 276mm (L) * 66mm (W) * 40mm (H) |
| Application | Home/office/stand Up Desk/lift Desk/electrical Desk |
| Product Name | Recessed Power Strip With Wireless Charge 15W |
|---|---|
| Certification | SAA |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |