| Όνομα προϊόντος | Πολύπριζο σφιγκτήρα επιφάνειας εργασίας |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 αμερικανικές πρίζες + 2A1C USB φόρτιση PD20W |
| Υλικό προϊόντος | Μέταλλο |
| Μέγεθος προϊόντος | 215(Μήκος)*45(πλάτος)*155(Ύψος) |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 45 mm |
| Όνομα προϊόντος | Πολυλειτουργικό Desktop Power Center |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 αμερικανικές πρίζες + 2USBA+1USBC φόρτιση 20W + 2 θύρες RJ45 |
| Υλικό προϊόντος | Υλικό κράμα |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 50 χλστ |
| Εφαρμογή | Οποιαδήποτε γραφεία / όρθια θέση / γραφείο ανελκυστήρων / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα αντικειμένου | Πρίζα γραφείου γραφείου |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 4 πρίζες, αποδεχτείτε την προσαρμογή διαμόρφωσης |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Φορητός επιτραπέζιος σταθμός φόρτισης αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 πρίζες BS+ 2USBA+1USBC φόρτιση 20W |
| Υλικό προϊόντος | Υλικό κράμα |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 45 mm |
| Εφαρμογή | Οποιαδήποτε γραφεία / όρθια θέση / γραφείο ανελκυστήρων / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Κάτω από την υποδοχή γραφείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 πρίζες + φόρτιση USB 20W + cat6 + θύρα HDMI + καλώδιο μέσω δακτυλίου |
| Υλικό προϊόντος | Πλαστικό Alloy+ ABS |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*50*(πλάτος)*54(ύψος)χιλ |
| Εφαρμογή | σπίτι / γραφείο / όρθιο γραφείο / ανελκυστήρας / ηλεκτρικό γραφείο |
| Λέξεις-κλειδιά | Τραπέζι γραφείου με πρίζα |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 Universal Outlet 20W QC3.0 USB Charger +HDMI Data All In One |
| Υλικό | Πρόσοψη από κράμα + βάση ABS |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 90mm |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα Τραπεζιού Γραφείου Αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 πρίζες Schuko+ USBA+C 20W φόρτιση+ 1 διακόπτης τροφοδοσίας |
| Υλικό προϊόντος | Υλικό κραμάτων + πλαστικό υλικό |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 45 mm |
| Εφαρμογή | Οποιαδήποτε γραφεία / όρθια θέση / γραφείο ανελκυστήρων / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Φορητός επιτραπέζιος σταθμός φόρτισης αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 πρίζες BS+ 2USBA+1USBC φόρτιση 20W |
| Υλικό προϊόντος | Υλικό κράμα |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 45 mm |
| Εφαρμογή | Οποιαδήποτε γραφεία / όρθια θέση / γραφείο ανελκυστήρων / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Κάτω από την υποδοχή γραφείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 πρίζες + USB 20W φόρτιση + καλώδιο ρεύματος |
| Υλικό προϊόντος | Σπίτι από κράμα κελύφους |
| Μέγεθος προϊόντος | 276 mm (Μ) * 66 mm (Π) * 40 mm (Υ) |
| Εφαρμογή | σπίτι / γραφείο / όρθιο γραφείο / ανελκυστήρας / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Πολύπριζο χωνευτό με ασύρματη φόρτιση 15W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SAA |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |