| Nazwa produktu | Listwa zasilająca z zaciskiem biurkowym |
|---|---|
| Funkcje | 3 gniazdka amerykańskie + ładowanie USB 2A1C PD20W |
| Materiał produktu | Metal |
| Rozmiar produktu | 215 (długość) * 45 (szerokość) * 155 (wysokość) |
| Maksymalna grubość biurka | 45mm |
| Nazwa produktu | Wielofunkcyjne centrum zasilania komputerów stacjonarnych |
|---|---|
| Funkcje | 3 gniazdka amerykańskie + 2USBA+1USBC ładowanie 20W + 2 porty RJ45 |
| Materiał produktu | Materiał stopowy |
| Maksymalna grubość biurka | 50 mm |
| Aplikacja | Dowolne biurka/biurko stojące/biurko z windą/biurko elektryczne |
| Nazwa przedmiotu | Gniazdo zasilania biurka |
|---|---|
| Większość funkcji | 4 gniazdka, zaakceptuj dostosuj konfigurację |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Aluminiowa przenośna stacja ładująca na stole |
|---|---|
| Funkcje | 3 gniazda BS + 2USBA+1USBC ładowanie 20W |
| Materiał produktu | Materiał stopowy |
| Maksymalna grubość biurka | 45mm |
| Aplikacja | Dowolne biurka/biurko stojące/biurko z windą/biurko elektryczne |
| Nazwa produktu | Gniazdo biurkowe montowane pod spodem |
|---|---|
| Funkcje | 2 gniazda zasilania + ładowanie USB 20 W + cat6 + port HDMI + kabel przez przelotkę |
| Materiał produktu | Stop + tworzywo ABS |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 50 * (szerokość) * 54 (wysokość) mm |
| Aplikacja | dom/biuro/biurko stojące/biurko z windą/biurko elektryczne |
| Słowa kluczowe | Stół Biurowy Z Gniazdkiem Zasilania |
|---|---|
| Funkcje | 1 uniwersalna ładowarka USB QC3.0 o mocy 20 W i dane HDMI w jednym |
| Tworzywo | Aluminiowa płyta czołowa + podstawa ABS |
| Orzecznictwo | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| rozmiar otworu | Średnica 90 mm |
| Nazwa produktu | Aluminiowe gniazdo zasilania do stołu biurowego |
|---|---|
| Funkcje | 3 gniazda zasilania Schuko + ładowanie USBA+C 20 W + 1 wyłącznik zasilania |
| Materiał produktu | Materiał stopowy + tworzywo sztuczne |
| Maksymalna grubość biurka | 45mm |
| Aplikacja | Dowolne biurka/biurko stojące/biurko z windą/biurko elektryczne |
| Nazwa produktu | Aluminiowa przenośna stacja ładująca na stole |
|---|---|
| Funkcje | 3 gniazda BS + 2USBA+1USBC ładowanie 20W |
| Materiał produktu | Materiał stopowy |
| Maksymalna grubość biurka | 45mm |
| Aplikacja | Dowolne biurka/biurko stojące/biurko z windą/biurko elektryczne |
| Nazwa produktu | Gniazdo biurkowe montowane pod spodem |
|---|---|
| Funkcje | 3 gniazda zasilające + ładowanie USB 20W + przewód zasilający |
| Materiał produktu | Dom z powłoką aluminiową |
| Rozmiar produktu | 276 mm (dł.) * 66 mm (szer.) * 40 mm (wys.) |
| Aplikacja | dom/biuro/biurko stojące/biurko z windą/biurko elektryczne |
| Nazwa produktu | Wpuszczana listwa zasilająca z ładowaniem bezprzewodowym 15 W |
|---|---|
| Orzecznictwo | SAA |
| Tworzywo | Górne szkło hartowane + ognioodporny materiał ABS |
| rozmiar otworu | Średnica 82 mm |
| Użyj agresji | Pasuje do większości biurek i stołów, kanap, sof, wszelkich mebli w biurze, domu, szkole, hotelu, ha |