| Productnaam | Bureaubladklem stekkerdoos |
|---|---|
| Functies | 3 Amerikaanse stopcontacten+ 2A1C USB-oplader PD20W |
| Productmateriaal | Metaal |
| Productgrootte | 215 (lengte) * 45 (breedte) * 155 (hoogte) |
| Maximale bureaudikte | 45 mm |
| Productnaam | Multifunctioneel Desktop Power Center |
|---|---|
| Functies | 3 Amerikaanse stopcontacten+ 2USBA+1USBC 20W opladen + 2 RJ45-poorten |
| Productmateriaal | Legeringsmateriaal |
| Maximale bureaudikte | 50 mm |
| Sollicitatie | Alle bureaus/sta-bureaus/liftbureaus/elektrisch bureau |
| Artikelnaam | Bureau stopcontact |
|---|---|
| De meeste functies | 4 stopcontacten, accepteer configuratie op maat |
| Huismateriaal | Gelegeerde frontplaat + stalen basis |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 118 (breedte) * 68 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 225*112mm |
| Productnaam | Aluminium draagbaar tafelrandlaadstation |
|---|---|
| Functies | 3 BS-uitgangen+ 2USBA+1USBC 20W opladen |
| Productmateriaal | Legeringsmateriaal |
| Maximale bureaudikte | 45 mm |
| Sollicitatie | Alle bureaus/sta-bureaus/liftbureaus/elektrisch bureau |
| Productnaam | Ondergemonteerde bureaucontactdoos |
|---|---|
| Functies | 2 stopcontacten + USB 20W opladen+cat6 +HDMI-poort+ kabel via doorvoertule |
| Productmateriaal | Legering + ABS-kunststof |
| Productgrootte | 265 (lengte) * 50 * (breedte) * 54 (hoogte) mm |
| Sollicitatie | thuis/kantoor/sta-bureau/liftbureau/elektrisch bureau |
| Trefwoorden | Kantoortafel Met Stopcontact |
|---|---|
| Functies | 1 universeel stopcontact 20 W QC3.0 USB-oplader + HDMI-gegevens alles in één |
| Materiaal | Legering frontplaat + ABS-basis |
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| gatgrootte | 90 mm diameter |
| Productnaam | Aluminium kantoortafel stopcontact |
|---|---|
| Functies | 3 Schuko-stopcontacten+ USBA+C 20W opladen+ 1 aan/uit-schakelaar |
| Productmateriaal | Legeringsmateriaal + kunststof |
| Maximale bureaudikte | 45 mm |
| Sollicitatie | Alle bureaus/sta-bureaus/liftbureaus/elektrisch bureau |
| Productnaam | Aluminium draagbaar tafelrandlaadstation |
|---|---|
| Functies | 3 BS-uitgangen+ 2USBA+1USBC 20W opladen |
| Productmateriaal | Legeringsmateriaal |
| Maximale bureaudikte | 45 mm |
| Sollicitatie | Alle bureaus/sta-bureaus/liftbureaus/elektrisch bureau |
| Productnaam | Ondergemonteerde bureaucontactdoos |
|---|---|
| Functies | 3 stopcontacten + USB 20W opladen + netsnoer |
| Productmateriaal | Legering schaalhuis |
| Productgrootte | 276 mm (L) * 66 mm (B) * 40 mm (H) |
| Sollicitatie | thuis/kantoor/sta-bureau/liftbureau/elektrisch bureau |
| Productnaam | Inbouwstekkerdoos met draadloos opladen 15W |
|---|---|
| Certificering | SAA |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |