| نام محصول | نوار برق گیره رومیزی |
|---|---|
| توابع | 3 پریز آمریکایی + 2A1C USB شارژ PD20W |
| مواد محصول | فلز |
| اندازه محصول | 215(طول)*45(عرض)*155(ارتفاع) |
| حداکثر ضخامت میز | 45 میلی متر |
| نام محصول | مرکز برق چند منظوره دسکتاپ |
|---|---|
| توابع | 3 پریز برق آمریکایی + 2 USB + 1 USB 20W شارژ + 2 پورت RJ45 |
| مواد محصول | ماده آلیاژ |
| حداکثر ضخامت میز | 50 میلی متر |
| برنامه | هر گونه میز / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| نام مورد | پریز برق میز اداری |
|---|---|
| بیشترین ویژگی | 4 خروجی، پیکربندی سفارشی را بپذیرید |
| مصالح خانه | صفحه روکش آلیاژی + پایه فولادی |
| اندازه محصول | 265 (طول) * 118 (عرض) * 68 (ارتفاع) میلی متر |
| اندازه سوراخ | 225*112 میلی متر |
| نام محصول | ایستگاه شارژ لبه میز قابل حمل آلومینیومی |
|---|---|
| توابع | 3 پریز BS + 2USBA+1USBC 20W شارژ |
| مواد محصول | ماده آلیاژ |
| حداکثر ضخامت میز | 45 میلی متر |
| برنامه | هر گونه میز / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| نام محصول | سوکت میز نصب شده در زیر |
|---|---|
| توابع | 2 پریز برق + شارژ USB 20 واتی + cat6 + پورت HDMI + کابل از طریق گرومت |
| مواد محصول | پلاستیک آلیاژی + ABS |
| اندازه محصول | 265 (طول) * 50 * (عرض) * 54 (ارتفاع) میلی متر |
| برنامه | خانه / دفتر / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| کلمات کلیدی | میز اداری با پریز برق |
|---|---|
| توابع | 1 پریز جهانی شارژر USB 20 واتی QC3.0 + داده HDMI همه در یک |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه ABS |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| اندازه سوراخ | قطر 90 میلی متر |
| نام محصول | پریز برق میز اداری آلومینیومی |
|---|---|
| توابع | 3 پریز برق شوکو + USBA+C شارژ 20 واتی + 1 کلید برق |
| مواد محصول | مواد آلیاژی + مواد پلاستیکی |
| حداکثر ضخامت میز | 45 میلی متر |
| برنامه | هر گونه میز / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| نام محصول | ایستگاه شارژ لبه میز قابل حمل آلومینیومی |
|---|---|
| توابع | 3 پریز BS + 2USBA+1USBC 20W شارژ |
| مواد محصول | ماده آلیاژ |
| حداکثر ضخامت میز | 45 میلی متر |
| برنامه | هر گونه میز / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| نام محصول | سوکت میز نصب شده در زیر |
|---|---|
| توابع | 3 پریز برق + شارژ USB 20 واتی + سیم برق |
| مواد محصول | خانه پوسته آلیاژی |
| اندازه محصول | 276mm (L) * 66mm (W) * 40mm (H) |
| برنامه | خانه / دفتر / میز ایستاده / میز آسانسور / میز برق |
| نام محصول | نوار برق توکار با شارژ بی سیم 15 وات |
|---|---|
| گواهی | SAA |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |