| Όνομα προϊόντος | Χωνευτός ασύρματος φορτιστής 15W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα αντικειμένου | Office Desk Embedded Power Center |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες schuko + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI +δεδομένα USB +VGA+ Ήχος |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Κρυφό κουτί πρίζας γραφείου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 πρίζες τύπου G UK + 20W USB A+C |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 300 x 100 mm |
| Μέγεθος τρύπας | 283 x 68 mm |
| Διαμόρφωση | 1 Γαλλική πρίζα + USBA+C 20W QC3.0 Φόρτιση |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Πρίζες τροφοδοσίας τραπεζιού αίθουσας συνεδριάσεων |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Υλικό | ολόκληρο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Κουτί υποδοχής καλύμματος τραπεζιού |
|---|---|
| Λειτουργίες | Φορτιστής QI 15 W + 2 πρίζες + φόρτιση 10 W USB |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 350x100*65mm |
| Μέγεθος τρύπας | 333*70 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα διανομής ενέργειας PDU |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 διακόπτης τροφοδοσίας+ 3 πρίζες ΗΒ+ 2 φόρτιση USB + 1 δίκτυο RJ45 |
| Υλικό προϊόντος | Σπίτι από κράμα κελύφους |
| Μέγεθος προϊόντος | 300 mm (L) * 65 mm (Π) * 60 mm (Υ) |
| Εφαρμογή | σπίτι / γραφείο / όρθιο γραφείο / ανελκυστήρας / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα διανομής ενέργειας PDU |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 πρίζες + 1USBA+C φόρτιση 20W +2 δίκτυο RJ45+ θύρα HDMI+ VGA+ Ήχος |
| Υλικό προϊόντος | Σπίτι από κράμα κελύφους |
| Μέγεθος προϊόντος | 375 mm (L) * 65 mm (Π) * 60 mm (Υ) |
| Εφαρμογή | σπίτι / γραφείο / όρθιο γραφείο / ανελκυστήρας / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Πρίζα γραφείου γραφείου |
|---|---|
| Διαμόρφωση | 2 αμερικανικές πρίζες + φόρτιση USB 20W/30W |
| Πιστοποίηση | UL CUL ETL |
| Υλικό | πρόσοψη από κράμα + κάτω βάση ABS |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | Γερμανική πρίζα επιτραπέζιου Schuko |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | 1 φόρτιση schulo+ 20W QC3.0 USB |
| Υλικό | επιφάνεια από κράμα + πλαστική βάση κάτω |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS |
| Μέγεθος προϊόντος | ∅100mm*70mm (ύψος) |
| Όνομα προϊόντος | Κουτί πρίζας για επιτραπέζια βάση |
|---|---|
| Κύριο χαρακτηριστικό | 2 πρίζες+ Διακόπτης/απενεργοποίηση ρεύματος + Φόρτιση PD 20W 3 θύρες |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |