| Ürün adı | Gömme 15W Kablosuz Şarj Cihazı |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Öğe Adı | Ofis Masasına Gömülü Güç Merkezi |
|---|---|
| En çok özellik | 2 schuko çıkışı + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI +USB veri +VGA+ Ses |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Gizli Ofis Masası Elektrik Prizi kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 tip G İngiltere çıkışı + 20W USB A+C |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 300x100 mm |
| Delik büyüklüğü | 283x68mm |
| Yapılandırma | 1 Fransız elektrik prizi + USBA+C 20W QC3.0 Şarjı |
|---|---|
| Ürün adı | Toplantı Odası Masası Güç Çıkışları |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Malzeme | tüm Abs malzemesi |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Masa slayt kapağı soket kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 15W QI şarj cihazı+ 2 güç çıkışı+ 10W USB şarjı |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 350x100*65mm |
| Delik büyüklüğü | 333*70mm |
| Ürün adı | PDU Güç Dağıtım Birimi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 Güç düğmesi+ 3 Birleşik Krallık prizi+ 2USBA şarjı + 1 RJ45 ağı |
| Ürün malzemesi | Alaşım kabuk evi |
| Ürün Boyutu | 300mm (U) * 65mm (G) * 60mm (Y) |
| Başvuru | ev/ofis/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrik masası |
| Ürün adı | PDU Güç Dağıtım Birimi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 güç çıkışı+ 1USBA+C 20W şarj +2 RJ45 ağı+ HDMI+ VGA bağlantı noktası+ Ses |
| Ürün malzemesi | Alaşım kabuk evi |
| Ürün Boyutu | 375 mm (U) * 65 mm (G) * 60 mm (Y) |
| Başvuru | ev/ofis/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrik masası |
| Ürün adı | Ofis Masası Elektrik Çıkışı |
|---|---|
| Yapılandırma | 2 Amerika prizi + 20W/30W USB şarjı |
| Sertifika | UL CUL ETL |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Alman Schuko Masa Elektrik Çıkışı |
|---|---|
| Özellikler | 1 okul+ 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzeme | alaşımlı yüzey + plastik alt taban |
| Sertifika | CE/ROHS |
| Ürün Boyutu | ∅100mm*70mm(yükseklik) |
| Ürün adı | Kompakt Masaya Monte Güç Çıkış Kutusu |
|---|---|
| Ana özellik | 2 çıkış+ Güç düğmesi/kapalı + 20W PD şarjı 3 bağlantı noktası |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |