| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος Πρίζας | Βρετανικές (UK BS 1363 standard) πρίζες 3 ακίδων |
| Ποσότητα Πρίζας | 4 πρίζες AC |
| Θύρες USB | 2 θύρες φόρτισης USB-A (συνήθως 5V/2.1A ή υψηλότερη) |
| Ονομαστική Τάση | 220V - 250V AC |
| Μέγιστο Ρεύμα | 10A ή 13A |
| Υλικό Θήκης | Κράμα αλουμινίου |
| Μήκος Καλωδίου | Συνήθως 1.5 μέτρα |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές