| Ürün Detayları | Parametreler |
|---|---|
| Ürün adı | Masaüstü Açılır Priz |
| Ürün modeli | GS201-QI |
| Ürün malzemesi | Alaşımlı yüz plakası + ABS plastik taban kutusu |
| Ürün boyutu | 265*118*75mm |
| Kesim boyutu | 224*111mm |
| Ürün yapılandırması | Tip B prizler + 20W USB şarj, güç kablosu ile |
| Ürün rengi | Gümüş/Siyah |
| Sertifikalar | UL,CUL, ETL, FCC |
| Kullanım yerleri | masa/koltuk/konferans masası/mutfak/koltuk |
![]()
![]()
![]()
![]()