| Detail van de post | Parameters |
|---|---|
| Naam van het artikel | Desktop Pop-up Power Socket |
| Model van de post | GS201-QI |
| Materiaal van het artikel | Gevelplaat van legering + basisdoos van ABS-plastiek |
| Grootte van het artikel | 265*118*75 mm |
| Uitgesneden grootte | 224*111 mm |
| Configuratie van het item | Type B stopcontacten+ USB-opladen van 20 W, met voedingskabel |
| Kleur van het artikel | Zilver/Zwart |
| Certificaten | UL,CUL,ETL,FCC |
| Gelegenheden | tafel/bank/conferentietafel/keuken/bank |
![]()
![]()
![]()
![]()