| Artikelomschrijving | Compacte Bureau Stopcontactdoos |
|---|---|
| Hoofdfuncties | 2 schuko stopcontacten + 20W USB-lader |
| Behuizingsmateriaal | Legering frontplaat + stalen basis |
| Productafmetingen | 265 mm (Lengte) × 118 mm (Breedte) × 68 mm (Hoogte) |
| Afmetingen Installatiegat | 225 mm × 112 mm |
| Compatibele Toepassingen | Werkplektafel, bank, elk binnenmeubilair |
| Beschikbare Kleuren | Zwart, Zilver, Wit |
| Certificeringen | UL CUL |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies