| نام محصول | پد شارژ بی سیم Qi |
|---|---|
| گواهی | CE ROHS |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | پد شارژ بی سیم Qi |
|---|---|
| گواهی | CE ROHS |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | نوار برق توکار با شارژ بی سیم 15 وات |
|---|---|
| گواهی | SAA |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | شارژر بی سیم 15 واتی توکار |
|---|---|
| گواهی | CE ROHS |
| مواد | شیشه گرم + مواد Abs مقاوم در برابر آتش |
| اندازه سوراخ | قطر 82 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| ویژگی محصول | سوکت SAA برای میز |
|---|---|
| گواهی | SAA |
| مواد | صفحه مواد آلیاژی + پایه پایین ABS |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| پیکربندی | 1 پریز برق فرانسوی + شارژ USBA+C 20W QC3.0 |
|---|---|
| نام محصول | پریز برق میز اتاق هیئت |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| مواد | مواد کامل Abs |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| پیکربندی | 1 پریز برق فرانسوی + شارژ USBA+C 20W QC3.0 |
|---|---|
| نام محصول | پریز برق میز اتاق هیئت |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| مواد | مواد کامل Abs |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| نام محصول | سوکت دوشاخه میز کنار تخت |
|---|---|
| پیکربندی | 1 سوکت برق شوکو + شارژ USBA+C 20W QC3.0 |
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| مواد | مواد کامل Abs |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| نام محصول | میز اداری پریز برق انگلستان |
|---|---|
| گواهی | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |
| نام محصول | میز اداری پریز برق انگلستان |
|---|---|
| گواهی | UKCA |
| مواد | صفحه روکش آلیاژی + پایه زیرین ABS |
| اندازه سوراخ | قطر 80 میلی متر |
| از آکادمی استفاده کنید | متناسب با اکثر میزها و میزها، کاناپه، مبل، هر گونه مبلمان در دفتر، خانه، مدرسه، هتل، تجاری |