| Naam van het product | Modern Style Desktop Embedded Socket |
| Interfaceconfiguratie | 2 schuko-afspraken USB 3 poorten 20W + LAN + HDMI |
| Huismateriaal | Gevelplaat van aluminiumlegering + stalen basis |
| Afmetingen van het product | 210 mm (lengte) × 129 mm (breedte) × 102 mm (hoogte) |
| Installatie uittreksel | 197*117 mm |
| Beschikbare kleuren | Zwart, zilver |
| Certificeringen | CE, ROHS |
| Garantie | 18 maanden |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies