| Productnaam | Sofa Ingebouwd Bluetooth Geluidssysteem |
| Functies | Bluetooth Muziekspeler |
| Materiaal | ABS Kunststof |
| Afmetingen Bluetooth Controller | 122mm × 50mm × 26mm |
| Afmetingen Luidspreker | Ø123mm × 87mm |
| Afmetingen Installatiegat | Ø93mm |
| Toepassingen | Relaxfauteuil / Binnenbank / Bed / Theaterbank |
| Kleur Opties | Zwart |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies