| Ürün adı | Ofis Masası Elektrik Çıkışı |
|---|---|
| Yapılandırma | 2 Amerika prizi + 20W/30W USB şarjı |
| Sertifika | UL CUL ETL |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Alman Schuko Masa Elektrik Çıkışı |
|---|---|
| Özellikler | 1 okul+ 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzeme | alaşımlı yüzey + plastik alt taban |
| Sertifika | CE/ROHS |
| Ürün Boyutu | ∅100mm*70mm(yükseklik) |
| Ürün adı | Gömülü Masa Şarj Cihazı |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 Evrensel+ 20W QC3.0 USB şarjı |
| Malzeme | alaşım ön panel + ABS alt taban |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | Şık Alüminyum Masa Kenarı Güç Ünitesi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan prizi+ 2USBA+1USBC 20W şarj |
| Ürün malzemesi | Alaşım malzemesi |
| Maksimum masa kalınlığı | 45mm |
| Başvuru | Herhangi bir masa/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrikli masa |
| Öğe Adı | Ofis Masasına Gömülü Güç Merkezi |
|---|---|
| En çok özellik | 2 schuko çıkışı + 2×RJ45 CAT6 + 1×HDMI +USB veri +VGA+ Ses |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Alüminyum Ofis Masası Priz |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 Schuko elektrik prizi+ USBA+C 20W şarj+ 1 güç anahtarı |
| Ürün malzemesi | Alaşımlı malzeme + plastik malzeme |
| Maksimum masa kalınlığı | 45mm |
| Başvuru | Herhangi bir masa/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrikli masa |
| Ürün adı | Çok Fonksiyonlu Masaüstü Güç Merkezi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 Amerikan elektrik prizi + 2USBA+1USBC 20W şarj + 2 RJ45 bağlantı noktası |
| Ürün malzemesi | Alaşım malzemesi |
| Maksimum masa kalınlığı | Ayda 20 takım |
| Başvuru | Herhangi bir masa/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrikli masa |
| Ürün adı | Masa altı soketi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 elektrik prizi + USB 20W şarj + güç kablosu |
| Ürün malzemesi | Alaşım kabuk evi |
| Ürün Boyutu | 276 mm (U) * 66 mm (G) * 40 mm (Y) |
| Başvuru | ev/ofis/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrik masası |
| Ürün adı | Masa altı soketi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 elektrik prizi + USB 20W şarj+cat6 +HDMI bağlantı noktası+ grommet aracılığıyla kablo |
| Ürün malzemesi | Alaşım + ABS plastik |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*50*(genişlik)*54(yükseklik)mm |
| Başvuru | ev/ofis/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrik masası |
| Öğe Adı | Masaüstü Gömülü Soket Kutusu |
|---|---|
| En çok özellik | 2 elektrik prizi + 2 USBA 1 USBC şarjı 20W RJ45 AĞ + HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |