| Nazwa produktu | GAOST Wysuwane gniazdko elektryczne Ukryte gniazdko elektryczne |
| Funkcja produktu | 3 gniazda UK + ładowanie USB-C 20W + wysuwana ukryta konstrukcja |
| Wymiary w stanie otwartym | Ø80 × 347mm (wysokość po wysunięciu) |
| Rozmiar otworu montażowego | Ø62mm |
| Konstrukcja materiałowa | Główny korpus z tworzywa sztucznego ze stopową obudową |
| Zastosowania | Montaż w biurze / hotelu / na blacie |
| Opcje kolorystyczne | Czarny / Biały / Srebrny |
| Certyfikacja | Certyfikat UKCA |
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje