| Ονομασία του προϊόντος | GAOST Ανασυρόμενη πρίζα κρυμμένη πρίζα |
| Λειτουργία προϊόντος | 3 βρετανικές πρίζες + φόρτιση USB-C 20W + ανασυρόμενο κρυμμένο σχέδιο |
| Διαστάσεις ανοικτής κατάστασης | Ø80 × 347 mm (Υψόμετρο όταν επεκτείνεται) |
| Μέγεθος τρύπας εγκατάστασης | Ø62mm |
| Κατασκευή υλικού | Κύριο σώμα από πλαστικό με κελύφη από κράμα |
| Εφαρμογές | Υπηρεσίες / Ξενοδοχεία / Εγκαταστάσεις επιτραπέζιου γραφείου |
| Επιλογές χρώματος | Μαύρο / Λευκό / Ασημένιο |
| Πιστοποίηση | Πιστοποιημένο από την UKCA |
Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές