| Product Name | Rotated Recessed Power Strip With Wireless Charge |
|---|---|
| Certification | UL |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Recessed Power Strip With Wireless Charge 15W |
|---|---|
| Certification | SAA |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Recessed PD 30W USB C Port |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | USB-C Desktop Socket |
|---|---|
| Certification | UKCA |
| Material | Whole Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Space Save Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Main Feature | American Outlet+10W USB Charge+ Network RJ45 + HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Item Name | Multi Function Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Most Feature | 2 Outlets+ RJ45 NETWORK + HDMI+VGA+USB Data+ 3.5Audio Jack |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | French Recessed Pop Up Electrical Socket |
|---|---|
| Main Feature | French Power Outlet+ 20W Charge + 1 HDMI + 1CAT6 |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Compact Desk Mount Power Outlet Box |
|---|---|
| Main Feature | 2 Outlets+ Power Switch/off + 20W PD Charge 3 Ports |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Modern Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Main Feature | 2 Schulo Outlets+ 20W USB Charge |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Recessed Smart Furniture Power Strip With Wireless Pad For Sofa And Recliner |
|---|---|
| Configuration | 2 Combination Of 20W USBA+C Charging+ 15W QI Charger, With Power Cord |
| Material | Alloy Face Plate+ ABS Base |
| Product Size | 265*118*75mm |
| Hole Size | 224*111mm |