| Ürün Detayları | Parametreler |
|---|---|
| Ürün adı | Masaüstü Pop Up Priz |
| Ürün modeli | GS201 |
| Ürün malzemesi | Alaşımlı |
| Ürün boyutu | 265*118*65mm |
| Kesim boyutu | 224*111mm |
| Ürün konfigürasyonu | 2 İsviçre Tipi J 3 pin priz + 20W USB şarj, güç kablosu ile |
| Ürün rengi | Gümüş |
| Sertifikalar | CE, ROHS |
| Kullanım Alanları | masa/koltuk/konferans masası/mutfak/koltuk |
![]()
![]()
![]()