| Ürün | Spesifikasyon Ayrıntıları |
|---|---|
| Ürün modeli | Multimedia Akıllı Entegre Güç Sistemi |
| Temel İşlevler | Bluetooth Hoparlörü + Kablosuz Şarj + Pop-up Sokak + USB Portları |
| Bluetooth Ses | Dahili Hi-Fi hoparlörü; akıllı telefonlar / tabletler için kesintisiz Bluetooth eşleştirme. |
| Kablosuz Şarj | 10W Kablosuz Yatak (Sözcüleri üzerinde entegre, Qi standardı uyumludur). |
| AC çıkışı | 1x Evrensel/ABD Standart çıkış (110V-250V, 10A-13A). |
| USB Bağlantısı | 2x USB-A şarj portu (5V 2.1A). |
| Mekanizm | Mekanik düğme ile çalıştırılan Damped Pop-up (45° Ergonomik açı). |
| Panel malzemesi | Premium Alüminyum-Titanyum Alaşımı (Mat Finish) + Yangına dayanıklı PC. |
| Alt kutu malzemesi | Donanımlı soğuk valülasyonlu çelik (Kaplama, yangına ve korozyona dayanıklı). |
| Panel Boyutları | 265 mm x 118 mm (10.43 "x 4.65") |
| Kesilmiş Boyutlar | 237 mm x 111 mm (9.33 "x 4.37") |
| Kurulum Derinliği | 81mm (3.19") |
| Çember Modülü | Panel: Φ107mm / Kesim: Φ93mm / Derinlik: 85mm. |
| İdeal Uygulamalar | Akıllı Kanepe Koltuk Destekleri, Ev Tiyatrosu Koltukları, Koltuk Koltukları, Yatak Dolapları. |