| Configuratie | 1 Frans stopcontact + USBA+C 20W QC3.0 Charge |
|---|---|
| Productnaam | Stopcontacten voor vergadertafels |
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Materiaal | geheel Abs-materiaal |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | Inbouwstekkerdoos met draadloos opladen 15W |
|---|---|
| Certificering | SAA |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Verzonken stopcontact |
|---|---|
| Functies | 2 Amerikaanse stopcontacten, 20 W USBA+C-uitgang, accepteert aangepaste configuratie |
| Productmateriaal | Legering frontplaat + plastic bodem |
| Productgrootte | 212 mm (lengte) × 60 mm (breedte) × 50 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 178*54mm |