| Product Name | Conference Electrical Cubby Box |
|---|---|
| Functions | 2 Universal Outlets+ 20W USB Charging + 6 Cable Through Hole |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 266(Length)*130(width)*128(height)mm |
| Hole Size | 256*117mm |
| Product Name | Recessed 15W Wireless Charger |
|---|---|
| Certification | CE ROHS |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Embedded Conference Table Power Outlet |
|---|---|
| Functions | 2 Universal Outlets+ 20W USB+ USB Data +LAN RJ45 + HDMI Coupler |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | 330*100mm |
| Hole Size | 312*68mm |
| Product Name | Recessed Smart Furniture Power Strip With Wireless Pad For Sofa And Recliner |
|---|---|
| Configuration | 2 Combination Of 20W USBA+C Charging+ 15W QI Charger, With Power Cord |
| Material | Alloy Face Plate+ ABS Base |
| Product Size | 265*118*75mm |
| Hole Size | 224*111mm |
| Configuration | 1 French Power Outlet + USBA+C 20W QC3.0 Charge |
|---|---|
| Product Name | Boardroom Table Power Outlets |
| Certification | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Material | Whole Abs Material |
| Hole Size | 80mm Dia |
| Product Name | Recessed Power Strip With Wireless Charge 15W |
|---|---|
| Certification | SAA |
| Material | Top Temperataed Glass+fire Resistant Abs Material |
| Hole Size | 82mm Dia |
| Use Accassion | Fits Most Desks And Tables,couch,sofa, Any Furnitures In Office,home,school,hotel,commerical |
| Product Name | Recessed Electrical Outlet |
|---|---|
| Functions | 2 American Outlets, 20W USBA+C Ouput Charge ,accepts Customized Configuration |
| Product Material | Alloy Faceplate +plastic Bottom |
| Product Size | 212mm (Length) × 60mm (Width) × 50mm (Height) |
| Hole Size | 178*54mm |