| Nazwa przedmiotu | Standardowe gniazdo do wbudowania do komputerów stacjonarnych UKCA TYP G |
|---|---|
| Większość funkcji | 2 gniazda typu G + ładowanie USB 20 W + 2 CAT6 RJ45 + 1 HDMI |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa przedmiotu | Wysuwane gniazdo listwy zasilającej na biurko |
|---|---|
| Większość funkcji | 4 uniwersalne gniazda modułów zasilających +1 CAT6 RJ45 |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Nowoczesna puszka gniazdowa typu pop-up |
|---|---|
| Główna cecha | 2 gniazda Schulo + ładowanie USB 20 W |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 (długość) * 118 (szerokość) * 68 (wysokość) mm |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa przedmiotu | Inteligentne gniazdo wysuwane do pulpitu |
|---|---|
| Większość funkcji | 4 sklepy Schuko |
| Materiał domu | Płyta czołowa ze stopu + stalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | 265 mm (długość) × 130 mm (szerokość) × 125 mm (wysokość) |
| rozmiar otworu | 225*112mm |
| Nazwa produktu | Skrzynka przyłączeniowa do stołu konferencyjnego |
|---|---|
| Funkcje | 1 gniazda uniwersalne + ładowanie USB 20 W + 3 kable przelotowe + sieć RJ45 + HDMI + dane USB3.0 + d |
| Materiał produktu | płyta czołowa ze stopu + metalowa podstawa |
| Rozmiar produktu | Panel górny ∅166mm * Wysokość 183mm |
| rozmiar otworu | ∅152mm |