| Item Name | UKCA Standard Embedded Desktop Socket TYPE G |
|---|---|
| Most Feature | 2 Type G Sockets+ 20W Usb Charge+ 2 CAT6 RJ45 +1 HDMI |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Item Name | Pop Up Power Strip Desktop Pop-Up Socket |
|---|---|
| Most Feature | 4 Universal Power Module Sockets +1 CAT6 RJ45 |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Modern Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Main Feature | 2 Schulo Outlets+ 20W USB Charge |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265(Length)*118(width)*68(height)mm |
| Hole Size | 225*112mm |
| Item Name | Smart Desktop Pop-up Socket |
|---|---|
| Most Feature | 4 Schuko Outlets |
| House Material | Alloy Faceplate+ Steel Base |
| Product Size | 265mm (Length) × 130mm (Width) × 125mm (Height) |
| Hole Size | 225*112mm |
| Product Name | Conference Table Connectivity Box |
|---|---|
| Functions | 1 Universal Outlets+20W USB Charging + 3 Cable Through Hole+ RJ45 Network + HDMI + USB3.0 Data+ Type C Data |
| Product Material | Alloy Face Plate+ Metal Base |
| Product Size | Top Panel ∅166mm * Height 183mm |
| Hole Size | ∅152mm |