| Όνομα αντικειμένου | UKCA Standard Embedded Desktop Socket TYPE G |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες τύπου G+ 20W φόρτιση usb+ 2 CAT6 RJ45 +1 HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Pop-up Power Strip Desktop Pop-Up Socket |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 4 υποδοχές γενικής μονάδας ισχύος +1 CAT6 RJ45 |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μοντέρνο Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Κύριο χαρακτηριστικό | 2 πρίζες schulo + φόρτιση 20W USB |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Αναδυόμενη υποδοχή Smart Desktop |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 4 πρίζες schuko |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Κουτί συνδεσιμότητας τραπεζιού συνεδριάσεων |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 πρίζες γενικής χρήσης + φόρτιση USB 20 W + 3 καλώδιο μέσω οπής + δίκτυο RJ45 + HDMI + δεδομένα USB |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | Πάνω πάνελ ∅166mm * Ύψος 183mm |
| μέγεθος τρύπας | ∅152 χλστ |