| Öğe Adı | UKCA Standart Gömülü Masaüstü Soketi TİP G |
|---|---|
| En çok özellik | 2 tip G soket+ 20W USB şarjı+ 2 CAT6 RJ45 +1 HDMI |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Öğe Adı | Açılır Güç Şeridi Masaüstü Açılır Soket |
|---|---|
| En çok özellik | 4 evrensel güç modülü soketi +1 CAT6 RJ45 |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Modern Açılır Priz Kutusu |
|---|---|
| Ana özellik | 2 okul çıkışı + 20W USB şarjı |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265(Uzunluk)*118(genişlik)*68(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Öğe Adı | Akıllı Masaüstü Açılır Soketi |
|---|---|
| En çok özellik | 4 schuko çıkışı |
| Ev Malzemesi | Alaşım ön panel + çelik taban |
| Ürün Boyutu | 265 mm (Uzunluk) × 130 mm (Genişlik) × 125 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 225*112mm |
| Ürün adı | Konferans Masası Bağlantı Kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 evrensel çıkış+20W USB şarjı + 3 delikli kablo+ RJ45 ağı + HDMI + USB3.0 verileri+ Type C verileri |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | Üst panel ∅166mm * Yükseklik 183mm |
| delik boyutu | ∅152mm |