| Productnaam | Aluminium kantoortafel stopcontact |
|---|---|
| Functies | 3 Schuko-stopcontacten+ 2USBA+1USBC 20W opladen |
| Productmateriaal | Legeringsmateriaal + kunststof |
| Maximale bureaudikte | 45 mm |
| Sollicitatie | Alle bureaus/sta-bureaus/liftbureaus/elektrisch bureau |
| Productnaam | PDU-krachtverdelingsunit |
|---|---|
| Functies | 1 aan/uit-schakelaar+ 3 Britse stopcontacten+ 2USBA-oplading + 1 RJ45-netwerk |
| Productmateriaal | Legering schaalhuis |
| Productgrootte | 300 mm (L) * 65 mm (B) * 60 mm (H) |
| Sollicitatie | thuis/kantoor/sta-bureau/liftbureau/elektrisch bureau |
| Productnaam | Bureaubladklem stekkerdoos |
|---|---|
| Functies | 3 Amerikaanse stopcontacten+ 2A1C USB-oplader PD20W |
| Productmateriaal | Metaal |
| Productgrootte | 215 (lengte) * 45 (breedte) * 155 (hoogte) |
| Maximale bureaudikte | 45 mm |