| Nama Produk | Soket Listrik Meja Kantor Aluminium |
|---|---|
| Fungsi | 3 stopkontak Schuko+ pengisian daya 2USBA+1USBC 20W |
| Bahan produk | Bahan paduan + bahan plastik |
| Ketebalan meja maksimal | 45mm |
| Aplikasi | Meja apa saja/meja berdiri/meja lift/meja listrik |
| Nama Produk | Unit Distribusi Daya PDU |
|---|---|
| Fungsi | 1 saklar daya + 3 outlet Inggris + 2 pengisian daya USBA + 1 jaringan RJ45 |
| Bahan produk | Rumah cangkang paduan |
| Ukuran Produk | 300mm (P) * 65mm (L) * 60mm (T) |
| Aplikasi | Rumah/kantor/meja berdiri/meja lift/meja listrik |
| Nama Produk | Strip Daya Penjepit Desktop |
|---|---|
| Fungsi | 3 outlet Amerika+ pengisian daya USB 2A1C PD20W |
| Bahan produk | Logam |
| Ukuran Produk | 215(Panjang)*45(lebar)*155(Tinggi) |
| Ketebalan meja maksimal | 45mm |