| Ürün adı | Alüminyum Ofis Masası Priz |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 Schuko elektrik prizi+ 2USBA+1USBC 20W şarj |
| Ürün malzemesi | Alaşımlı malzeme + plastik malzeme |
| Maksimum masa kalınlığı | 45mm |
| Başvuru | Herhangi bir masa/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrikli masa |
| Ürün adı | PDU Güç Dağıtım Birimi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 1 Güç düğmesi+ 3 Birleşik Krallık prizi+ 2USBA şarjı + 1 RJ45 ağı |
| Ürün malzemesi | Alaşım kabuk evi |
| Ürün Boyutu | 300mm (U) * 65mm (G) * 60mm (Y) |
| Başvuru | ev/ofis/ayakta çalışma masası/asansör masası/elektrik masası |
| Ürün adı | Masaüstü Kelepçe Güç Şeridi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 3 Amerika çıkışlı + 2A1C USB şarjı PD20W |
| Ürün malzemesi | maden |
| Ürün Boyutu | 215(Uzunluk)*45(genişlik)*155(Yükseklik) |
| Maksimum masa kalınlığı | 45mm |