| Όνομα προϊόντος | Πρίζα Τραπεζιού Γραφείου Αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 πρίζες Schuko+ 2USBA+1USBC φόρτιση 20W |
| Υλικό προϊόντος | Υλικό κραμάτων + πλαστικό υλικό |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 45 mm |
| Εφαρμογή | Οποιαδήποτε γραφεία / όρθια θέση / γραφείο ανελκυστήρων / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα διανομής ενέργειας PDU |
|---|---|
| Λειτουργίες | 1 διακόπτης τροφοδοσίας+ 3 πρίζες ΗΒ+ 2 φόρτιση USB + 1 δίκτυο RJ45 |
| Υλικό προϊόντος | Σπίτι από κράμα κελύφους |
| Μέγεθος προϊόντος | 300 mm (L) * 65 mm (Π) * 60 mm (Υ) |
| Εφαρμογή | σπίτι / γραφείο / όρθιο γραφείο / ανελκυστήρας / ηλεκτρικό γραφείο |
| Όνομα προϊόντος | Πολύπριζο σφιγκτήρα επιφάνειας εργασίας |
|---|---|
| Λειτουργίες | 3 αμερικανικές πρίζες + 2A1C USB φόρτιση PD20W |
| Υλικό προϊόντος | Μέταλλο |
| Μέγεθος προϊόντος | 215(Μήκος)*45(πλάτος)*155(Ύψος) |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 45 mm |