| Productnaam | Nachtkastje stopcontact |
|---|---|
| Configuratie | 1 schuko-stopcontact + USBA+C 20W QC3.0 Charge |
| Certificering | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Materiaal | geheel Abs-materiaal |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Productnaam | bureau stroomdoorvoer |
|---|---|
| Certificering | UL |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Verzonken stopcontact |
|---|---|
| Functies | 2 Amerikaanse stopcontacten, 65 W PD snel opladen via USB, accepteert aangepaste configuratie |
| Productmateriaal | Legering frontplaat + plastic bodem |
| Productgrootte | 238 mm (lengte) × 80 mm (breedte) × 60 mm (hoogte) |
| gatgrootte | 195× 72 mm |
| Productnaam | Inbouwstekkerdoos met draadloos opladen 15W |
|---|---|
| Certificering | SAA |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Qi draadloos oplaadpad |
|---|---|
| Certificering | CE ROHS |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 82 mm diameter |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Conferentie elektrische kast |
|---|---|
| Functies | 2 universele stopcontacten + 65 W USB-opladen + 6 kabeldoorvoer + 2 RJ45-netwerken + 15 W QI-oplader |
| Productmateriaal | aluminium frontplaat + metalen basis |
| Productgrootte | 175 (lengte) * 130 (breedte) * 128 (hoogte) mm |
| gatgrootte | 167*1117mm |
| Productnaam | Gedraaide inbouwstekkerdoos met draadloos opladen |
|---|---|
| Certificering | UL |
| Materiaal | Topgetemperd glas + brandwerend Abs-materiaal |
| gatgrootte | 80 mm Dia |
| Gebruik accessie | Past op de meeste bureaus en tafels, banken, banken, alle meubels op kantoor, thuis, school, hotel, |
| Productnaam | Verborgen kabelgoot onder het bureau |
|---|---|
| Functies | Kabelorganizer voor onder het bureau |
| Productmateriaal | Geheel metaal staal |
| Productgrootte | 360*160*130MM (Lengte* Breedte * Hoogte) |
| Sollicitatie | Kantoor/werkruimte/Vergaderruimte/pc kamers/Speelkamer |