| Όνομα προϊόντος | Πρίζα κομοδίνου |
|---|---|
| Διαμόρφωση | 1 πρίζα schuko + USBA+C 20W QC3.0 Φόρτιση |
| Πιστοποίηση | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Υλικό | ολόκληρο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Όνομα προϊόντος | ηλεκτρικός δακτύλιος γραφείου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UL |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Χωνευτή ηλεκτρική πρίζα |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 αμερικανικές πρίζες, 65W PD γρήγορη φόρτιση USB, δέχεται προσαρμοσμένη διαμόρφωση |
| Υλικό προϊόντος | Πρόσοψη από κράμα + πλαστικός πάτος |
| Μέγεθος προϊόντος | 238 mm (Μήκος) × 80 mm (Πλάτος) × 60 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 195×72 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Πολύπριζο χωνευτό με ασύρματη φόρτιση 15W |
|---|---|
| Πιστοποίηση | SAA |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | ασύρματη πλακέτα φόρτισης qi |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE ROHS |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | Διάμετρος 82mm |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Συνεδριακό Ηλεκτρικό Κουτί Cubby |
|---|---|
| Λειτουργίες | 2 γενικές πρίζες + φόρτιση 65W USB + 6 καλώδια μέσω οπής + 2 δίκτυο RJ45 + φορτιστής QI 15 W |
| Υλικό προϊόντος | πλάκα πρόσοψης από κράμα + μεταλλική βάση |
| Μέγεθος προϊόντος | 175(Μήκος)*130(πλάτος)*128(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 167*1117 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενο χωνευτό πολύπριζο με ασύρματη φόρτιση |
|---|---|
| Πιστοποίηση | UL |
| Υλικό | Κορυφαίο εύκρατο γυαλί + πυρίμαχο υλικό Abs |
| μέγεθος τρύπας | 80 mm διάσταση |
| Χρησιμοποιήστε ακαζόν | Ταιριάζει στα περισσότερα γραφεία και τραπέζια, καναπέ, καναπέ, έπιπλα γραφείου, σπίτι, σχολείο, ξεν |
| Όνομα προϊόντος | Κρυφός δίσκος διαχείρισης καλωδίων κάτω από το γραφείο |
|---|---|
| Λειτουργίες | Οργανωτής καλωδίων κάτω από το γραφείο |
| Υλικό προϊόντος | Εξολοκλήρου μεταλλικό ατσάλι |
| Μέγεθος προϊόντος | 360*160*130mm (Μήκος* Πλάτος * Ύψος) |
| Εφαρμογή | Γραφείο/χώρος εργασίας/Αίθουσα συσκέψεων/αίθουσες υπολογιστή/Αίθουσα παιχνιδιών |