| Ürün adı | Komidin Prizi |
|---|---|
| Yapılandırma | 1 schuko priz + USBA+C 20W QC3.0 Şarj |
| Sertifika | CE/ROHS/UKCA/UL/CUL/SAA/ETL |
| Malzeme | tüm Abs malzemesi |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Ürün adı | masa güç rondelası |
|---|---|
| Sertifika | UL |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Gömme Elektrik Prizi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 Amerikan çıkışlı, 65W PD hızlı USB şarjı, özelleştirilmiş konfigürasyonu kabul eder |
| Ürün malzemesi | Alaşım ön panel + plastik alt |
| Ürün Boyutu | 238 mm (Uzunluk) × 80 mm (Genişlik) × 60 mm (Yükseklik) |
| delik boyutu | 195×72mm |
| Ürün adı | Kablosuz şarjlı Gömme Güç Kablosu 15W |
|---|---|
| Sertifika | SAA |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Qi Kablosuz Şarj Pedi |
|---|---|
| Sertifika | CE ROHS |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 82mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Konferans Elektrikli Saklama Kutusu |
|---|---|
| Fonksiyonlar | 2 evrensel çıkış + 65 W USB şarjı + 6 delikli kablo + 2 RJ45 ağı + 15 W QI şarj cihazı |
| Ürün malzemesi | alaşım yüz plakası + metal taban |
| Ürün Boyutu | 175(Uzunluk)*130(genişlik)*128(yükseklik)mm |
| delik boyutu | 167*1117mm |
| Ürün adı | Kablosuz şarjlı, Döndürülmüş Gömme Güç Kablosu |
|---|---|
| Sertifika | UL |
| Malzeme | Üst temperli cam + yangına dayanıklı Abs malzemesi |
| delik boyutu | 80mm Çap |
| Accassion'ı kullan | Çoğu masa ve masaya, kanepeye, ofis, ev, okul, otel, ticari alandaki her türlü mobilyaya uyar |
| Ürün adı | Masa Altı Gizli Kablo Düzenleme Tepsisi |
|---|---|
| Fonksiyonlar | Masa altı kablo düzenleyici |
| Ürün malzemesi | Tamamı metal çelik |
| Ürün Boyutu | 360*160*130MM(Uzunluk * Genişlik * Yükseklik) |
| Başvuru | Ofis/çalışma alanı/Toplantı odası/bilgisayar odaları/Oyun odası |