| Όνομα αντικειμένου | Πολυλειτουργικό Pop Up Socket Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 πρίζες+ RJ45 NETWORK + HDMI+VGA+δεδομένα USB+ 3.5 Υποδοχή ήχου |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265(Μήκος)*118(πλάτος)*68(ύψος)χιλ |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Αδιάβροχο IP65 Pop Up Outlet Kitchen Soutio |
|---|---|
| Λειτουργίες | Υποδοχή 3 τύπου F+ φόρτιση 20w usb+ φορτιστής QI 15W |
| Υλικό | Πάνω από σκληρυμένο γυαλί + κέλυφος από κράμα |
| Κλειστό μέγεθος προϊόντος | ∅130*140 (ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | ∅110 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Pop-up Power Strip Desktop Pop-Up Socket |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 4 υποδοχές γενικής μονάδας ισχύος +1 CAT6 RJ45 |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Επιτραπέζιο αναδυόμενο Power Socket Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 2 αμερικανικές πρίζες + 2 USBA 1 φόρτιση USBC 20W RJ45 NETWORK + HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |
| Όνομα αντικειμένου | Επιτραπέζιο αναδυόμενο Power Socket Box |
|---|---|
| Τα περισσότερα χαρακτηριστικά | 3 πρίζες + 10W 2 φόρτιση USB + 2 RJ45 CAT6 + 1 υποδοχή HDMI |
| Υλικό σπιτιών | Πρόσοψη από κράμα + βάση από χάλυβα |
| Μέγεθος προϊόντος | 265 mm (Μήκος) × 130 mm (Πλάτος) × 125 mm (Ύψος) |
| μέγεθος τρύπας | 225*112 χλστ |